We don’t built the product,
we built the people!
Брайан Трейсі у Києві з тренінгом “Досягнення максимуму 2”.

Брайан Трейсі у Києві з тренінгом “Досягнення максимуму 2”.

20.10.2017

ВСЬОГО ЛИШЕ ОДНА ІДЕЯ МОЖЕ ЗЕКОНОМИТИ 5 або близько 10 років для досягнення ваших цілей.

Брайан Трейсі – експерт №1 в світі з успіху, розвитку потенційних можливостей людини і успішного управління бізнесом. Виступи Брайана та його семінари на теми керівництва, успіху, управління продажами та підвищення особистої ефективності допомагають зразу поліпшити результати і надавати позитивний вплив у довгостроковій перспективі.

ЦІЛЬОВА АУДИТОРІЯ БІЗНЕС-ТРЕНІНГА – УСІ, ХТО НАМАГАЄТЬСЯ УВІЙТИ ДО TOP-10 КРАЩИХ СПЕЦІАЛІСТІВ У СВОЇЙ ГАЛУЗІ ТА ДОСЯГТИ УСПІХУ У КАР’ЄРІ, БІЗНЕСІ ТА ЖИТТІ.

ТОП- менеджемент компанії Save Max Int.  постійно відвідує виступи Трейсі. Книги цієї людини вже давно стали настольними у кожного успішного керівника.

Цього разу можливість побувати на його семінарі отримали двоє коуч-менеджерів – Яніс (Save Max Vinnytsia) та Артем (Save Max Cherkasy). Артем працює в компанії вже 3-й рік поспіль, у нього найбільша команда на даний момент в Україні, яка показує кращі результати серед усіх офісів Save Max. Яніс працює трохи менше року і, завдяки своїй наполегливості у роботі та особистому прикладі, його команда стрімко росте. Менеджмент сприймає хлопців, як своїх партнерів, які в найкоротші терміни розраховує побачити у якості нових асистентів менеджера у своїх офісах. Бажаємо їм росту і розвитку !!!

За 10 годин кожен з нас склав персональну карту підвищення особистої ефективності та провідних якостей, а також особистий план дій на 12 місяців.

Що ми отримали від тренінгу:

  • Ефективний особистий менеджмент
  • Лідерство, яке мотивує і заряджає енергією
  • Унікальна система навиків, що дозволяє швидко досягти успіху

Не нехтуйте можливістю вчитися у кращих!

Гаряча лінія

0 800 20 1000

Всі дзвінки на території України безкоштовні