Про компанію Save max
 • 20

  20 років праці на території Східної Європи: Польща, Сербія, Хорватія, Чехія, Угорщина, Словакія та Україна.

 • 10

  10 років успішної праці в Україні. 16 регіональних представництв у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі, Запоріжжі, Вінниці, Черкасах, Миколаєві, Рівно, Полтаві, Маріуполі, Житомирі, Херсоні, Сумах, Чернігові та Кривий Ріг зі штаб -квартирою компанії у центрі Києві.

 • 478

  У портфелі компанії 478 ведучих партнерів.

 • 736

  736 PR – проектів у 45 містах країни.

 • 2,8

  Більш, ніж 2,8 млн. задоволених клієнтів.

Партнери Save max

Ми накопичили багатий досвід співпраці з багатьма партнерами культурно-розважального бізнесу. Основа нашої успішної праці - гарантоване залучення нових клієнтів, стрімке просування бренду в умовах конкуренції, створення стабільних, довгострокових відносин та взаємовигідного партнерства.

Наша команда
Кар'єра в Save Max

Save Max стрімко розвивається та відкриває нові регіональні представництва на території України і ближнього зарубіжжя. Філософія нашого бізнесу - ми не наймаємо менеджмент, ми його вирощуємо! А це означає, що наша компанія зацікавлена в молодих фахівцях, без досвіду роботи які приєднаються до команди, щоб рости та розвиватися разом.

Онлайнрезюме

Ти можеш легко відправити нам своє резюме. Просто натискай кнопку «Хочу в команду», вибирай в вікні цікаве для тебе місто та вакансію. Прикріпи своє резюме. І кнопка «Надіслати».

Попередній відбір

Головний критерій відбору кандидатів в Save Max- молодість, амбіції, бажання розвиватися та будувати кар'єру в міжнародній компанії європейського рівня.

Кожна заявка ретельно перевірена рекрутерами наших офісів

Особиста співбеседа

Телефон ніколи не замінить особистого контакту. Тому якщо тобі подзвонили із запрошенням приїхати до нас в офіс на зустріч з керівником та головним менеджером - дій, а не відкладай!

Trainingday

Кращий спосіб оцінити кандидата - дати людині можливість зануритися в нашу атмосферу на цілий день. Без зайвих слів побачити, як проходять переговори з клієнтами, з ким ми співпрацюємо, наші проекти, угоди та багато іншого.

Ухваленнярішення

Ведучий тренер і головний менеджер зустрінуться для обговорення та прийняття остаточного рішення.

Welcome

Після успішного проходження дня-стажування та підписання трудового договору слідує знайомство з командою (місії, завдання, контакти і т.д.). А також семінар «Save Max Discovery», який фокусується на представленні культури нашої роботи та іншої відповідної інформації, для всих нових співробітників.

Кого ми шукаємо?

There's no substitute, all is about the attitude!

Що ми пропонуємо?
Коучинг

В Save Max приходять люди різної культури, з різними характерами і для кожного конструюється індивідуальний план навчання і розвитку. Ми навчаємо співробітників тільки за рахунок компанії. Головна інвестиція з їх боку - час та дії.

Лідерство

Щоб ти в повній мірі реалізовував свій потенціал, ми допоможемо тобі довести до досконалості свої таланти в сфері управління, набути навички роботи в команді, а також знайти свій стиль керівництва та спілкування.

Атмосфера успіху

Тільки в команді, спільними зусиллями, ми досягаємо успіху. Прийди і побачиш, що наші співробітники не працюють, а займаються улюбленою справою. Тому що ми переконані: Ми розважаємося, а інші працюють.

No seniority

В Save Max важливо твоє вміння діяти вчасно і гаряче бажання бути першим! Геть директорів! Європейська система оцінки і розвитку співробітників дозволяє молодим людям стрімко будувати кар'єру в компанії, незалежно від віку та досвіду роботи в компанії.

кар'єра

Процес кар'єрного росту заснований на використанні простих інструментів, які доступні всім співробітникам компанії. Це захоплюючий шлях самореалізації, отримання і застосування знань та досвіду в управлінні і психології.

Винагорода

Компанія Save Max вірить, що кожен співробітник гідний поваги. Зусилля, участь і внесок у роботу компанії повинні винагороджуватись. Головний бонус - можливість мати свій власний бізнес, пройшовши свій шлях від учня до партнера компанії.

Ким ти можеш стати

Продажі і рітейл, бізнес-розвиток
(Sales department)

Junior sales Manager

Робота у відділі продажу вимагає від співробітників повної залученності. Вона включає і роботу лікаря (постановка діагнозу), і гру хорошого актора, і майстерність психолога, і багато іншого, щоб відповідати очікуванням клієнтів. Ми пропонуємо можливість працювати в обстановці професіоналізму, де є ясні перспективи кар'єрного росту.

Управління персоналом
(Admin and personal department)

office manager

Це перша та найважливіша особа компанії. Наші офіс-менеджери не тільки найгарніші, але і найкращі в питаннях організації адміністративних процесів та забезпечення життєдіяльності офісу. Вміння знайти спільну мову з клієнтом компанії, з кандидатами на роботу та із працівниками- must have навички в роботі такого фахівця.

Маркетинг
(Marketing department)

Designer of printing arts

Проектів та ідей багато. Реалізувати це в простій та зручній формі, а головне, зацікавити і викликати бажання у клієнта - важливе завдання для дизайнера. Щоб створити неповторний образ бренду необхідно постійно бути в курсі модних тенденцій та встигати освоювати нові програмні продукти.

Географія нашого бізнесу
Чехія (Прага) Польща (Варшава) Словаччина (Братислава) Угорщина (Будапешт) Хорватія (Загреб) Сербія (Белград) Київ Полтава Харків Вінниця Кривий Ріг Дніпропетровськ Запоріжжя Одеса Миколаїв Рівне Львів Маріуполь Черкаси Бровари Бориспіль Біла Церква Кременчук Чернігів Суми Кропивницький Херсон Житомир Хмельницький Чернівці Луцьк Тернопіль Івано-Франківськ Ужгород
Офіс Партнери
Прага Варшава Братислава Будапешт Загреб Белград Київ Київ Полтава Полтава Харків Харків Вінниця Вінниця Кривий Ріг Кривий Ріг Дніпропетровськ Дніпропетровськ Запоріжжя Запоріжжя Одеса Одеса Миколаїв Миколаїв Рівне Рівне Львів Львів Маріуполь Маріуполь Черкаси Черкаси Бровари Бориспіль Біла Церква Кременчук Чернігів Суми Кропивницький Херсон Житомир Хмельницький Чернівці Луцьк Тернопіль Івано-Франківськ Ужгород
Для зв'язку з нами - оберіть ваше місто на мапі

Гаряча лінія

0 800 20 1000

Всі дзвінки на території України безкоштовні